Narjigitov, Xusanbay and Mamatov, Jo‘rabek Saydullayevich and Ummatqulov, Ilhomjon Ikromqul o‘g‘li (2025) TEKISLIKDA DINAMIK QIDIRISH MASALASI. JOURNAL OF THEORY, MATHEMATICS AND PHYSICS, 4 (02). pp. 30-33. ISSN 2181-4376
![]() |
Text
30-33+TEKISLIKDA+DINAMIK+QIDIRISH+MASALASI.pdf Download (731kB) |
Official URL: https://jtmp.innovascience.uz/index.php/journal/ar...
Abstract
Ushbu maqolada tekislikda dinamik qidirish masalasidagi ilmiy-statistik izlanishlar mohiyati yoritib berilgan. Shuningdek, ushbu maqolada ohu va bo‘ri deb nomlangan o‘yin ko‘rib chiqiladi
Item Type: | Article |
---|---|
Subjects: | Q Science > Q Science (General) |
Divisions: | Postgraduate > Master's of Management |
Depositing User: | Journal Editor |
Date Deposited: | 26 Feb 2025 09:50 |
Last Modified: | 26 Feb 2025 09:50 |
URI: | http://eprints.umsida.ac.id/id/eprint/15587 |
Actions (login required)
![]() |
View Item |